27 Mart 2014 Perşembe

Doktor hanım,Ne oldu bana ?
Aslında buralardayım dilim lal gözlerim kör, karnım da ağrıyor sanki,  bir şeyler karalasam birileri üzerine alınacak, belkide mutsuzluğumdan mutlu olacak.  Hiç kimsenin beni sevmediğini düşünüyorum,  sevilmeyi hak etmiyorum, hak etmek gerek nede olsa! Onlarda haklı, Allah cenneti Vaad etmese kaç kişi secde ederdi!  Yalnızım, mutsuzum, kızgınım,küskünüm! Kimseye anlatamıyorum güçsüz olduğumun farkına varıp birde onlar vurmasın diye!  İşte böyle  tuhaf bir psikolojideyim. 

Anne, bazen sana gelip, hiç geri dönmeyesim var!
 Annemi özledim!gel dese kucağında saatlerce uyusam o saçlarimla oynasa, sonra hadi kalk aç yatılmaz bir şeyler ye dese, yağlı ekmek sürse üzerine salça...
 Pantolonlonlarımı çekiştire çekiştire giysem ,akletlerimin dışarıda kalması  hiç umrumda olmasa, sokağa çıkıp arkadaşlarımla, akşama kadar oynasak. 
 Tek kavgamız mızıkçılık yapmak olsa,burnum aksa,yere düşsem, açlığım aklıma gelmese.
 Anneme gelip yaralı kollarımı göstersem , önce koluma bakıp sonra üzerimi batırdım diye   popoma vursa, benim kollarım, onun yüreği acısa, ben yediğim tokadı çoktan unutup camlara  ağzımla buhar yapsam  ,yazılar yazsam,annem bana kızmaktan pes edip gülümsese.

Aldığım kararlarda ,yapacağım en ufak harekette hep karşımdakini düşünürüm, hislerini , düşeceği durumu,ona göre davranırım .  hep evet hep  olumlu bunu  kırmamaktan öte içimden geldiği için yaparım karşımdaki kişinin mutlu olması,benim mutlu olmama yeter , ancak kendim için en ufak bir şey istediğimde ,yapmaya kalktığımda, o beni çok seven ,hep mutlu ettiğim insanlar birden yok oluyor.. sevmiyor hatta hayatlarından siliyor. En kötüsüde en içini acıtanda ne biliyormusun? İnceldiği yerden değil sağlamlığına en güvendiğin yerden kopması...

   Mutsuzluk bir dönemmidir? bilmiyorum! Kendi aldığım kararları uygulayıp, sonuçları istediğim gibi olmayınca  ağlayıp, zırlayanlardan oldum .

8 yorum:

 1. Kendini düşünmüyorsan hep kaybedersin, benim gibi. :( Hayatın kuralları arasında herhalde bu.

  YanıtlaSil
 2. beautiful blog kisses

  YanıtlaSil
 3. kugular asildir .
  asiller verir yavrucum .ona bakinca ondaki endami hic görmedinmi sen
  aynaya bak tamam .o alinan kararlari bilahire konusalim ;)
  gelmeyeyim yanin terlikle

  YanıtlaSil
 4. kuğum inan son zamanlarda farklı değilim.yanlız değilsin kuzum.belkide bu mevsim değişikliğinden kaynaklanıyordur.eskiden bahar miskinlik verir ve aşka dair göz kırpardı ama şimdi mevsimlerde değişti etkileride.çevremde çok kişi benzer ruh halinden bahsediyor.o zaman bu doğal deyip iyi olmaya bakmalı.ihmal ettim seni ve bir çok dostumu özür dilerim .iyi olacak her şey .sen hep güzeli görüyorsun güzele bakan güzel gören güzel hissetmeli.
  dipnot:terlik işe yarayacaksa hemen :))

  YanıtlaSil
 5. Lütfen önce kendini düşün hatta bir an önce bloguna dön haydi! Bekliyorum. :)

  YanıtlaSil
 6. Yaninda olan seni sevenleri dusun..olmayanlari bosver..hayatta hicbirsey senden ve cok sevdigin den daha onemli degil..mutlu ol sekercim..bosvermeye calis..etrafini degil hep kendini seni sevenleri senin yaninda olanlari dusun..kucakladim sevgiyle..

  YanıtlaSil