1 Ocak 2014 Çarşamba

Kelebekler uyurken # 14#


Yaralandım...
 Günlerdir ne yerdeyim ne gökte ne yapacağım ben şimdi ,annemlere nasıl söylerim ayrıldık diye aylarca kafamın etini yediler  olmaz bu iş diye şimdi onları haklı çıkaracağım biz demiştik diyecekler.
Ya kendim , yaralandı kalbim...
 Bu acı beni yer bitirir, şu an içimi yarsalar Sinan çıkacak. Neden böyle oldu neden ?...
O kadar bedbahtım ki  işe gidiyorum ağlıyorum eve  geliyorum  zordan gülümsemeye bir şey yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum evdekiler öğrenmemeli son ana kadar susacağım Sinan beni sevmediği için değil ilerisi için kaygılandığı için birden boşluğa düştü öyle olduğunu umuyorum kendimi öyle teselli ediyorum.

Kardeşim Ender'e anlattım her şeyi dayanamıyorum   birilerine anlatmam lazım  böyle bitemez, onca mücadelemiz herkesi karşımıza almamız ya  sahildeki gemiden edilen evlenme teklifi  .

 Her şarkı her kelime onu hatırlatmazmı bana.  Ah nasıl biter ,her şeyden öte gururum sudan çıkmış balık sözü bile bu durumu açıklamıyor, kolum kanadım kırılmış durumda Çok çaresizim çok... 

 Bir ay böyle devam etti bu durum, beni çıldırtı düğünümüze sadece  üç ay kaldı. Yemek yemiyorum gizli gizli ağlıyorum buna bünyem daha fazla dayanamayacak diye korkuyorum. 
 Aynı işyerinde çalıştığımız Elçin ablanın, oğlu kaza geçirdi . Her gün hastaneye gidiyoruz durumu çok kötü değil iki ayağı kırılmış, ama çok küçük daha henüz dört yaşında anneannesi  bakıyordu alışverişten gelirken kadıncağız  çocuğu kucağına almış merdivenlerde başı dönüp düşmüş  Elçin ablanın oğlu Barışta anneannesinin altında kalış iki kat yuvarlanmışlar, kadıncağızında  bir kolu kırılmış  ve başında sekiz dikiş var o halde bile  torununun yanından hiç ayrılmadı hastanede. Görünmez kaza işte.
 Annemle çeyiz alışverişi yapıyoruz ,Sinan'ın annesi Anna  anne ile eksiklerimizi tamamlıyoruz  onlarında haberi yok ayrılıktan ben nor hayatıma devam ediyor gizli gizli ağlıyorum. eninde sonunda anlayacaklar.Gelinlik provalarına gidiyorum kendimi aklını kaçırmış takıntılı kızlar gibi hissediyorum biz ayrıldık ....

4 yorum:

 1. mideme kramplar gire gire okudum .biriktirdigim bölümlerle birlikde
  ne olacak peki .? zor bir durum .
  üzme bizi asil kadinim .ortasi bulunsun bu sevginin :( hersey güzel olsun lütfen lütfeeeen

  YanıtlaSil
 2. Aşk mücaleden hoşlanır, bence aşk kazanacak du bakalım..şahane okumaya doyamıyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kopya verme daha yeni okumaya başlayanlar var)))

   Sil