17 Temmuz 2012 Salı

Sevil'in güncesi #31#
Haftaya düğün tarihi konulacak, akşam Nahit'i aradım haber verdim nişanımı  çok sevinmiş gibi  yaptı  sinir oldum düğüne davetiye yollayacağım dedim, gerek yok telefon et gelirim dedi.Off neden halen aklımda kendime sinir oluyorum Şener'e ihanet ediyormuş gibi hissediyorum ,parmağımda ki yüzük onun ama ya kalbim ?

Kalbim kime ait kafam o kadar karışık ki anlatamam düğün tarihi konuldu ve düğün  telaşı sarmışken benim kafam o kadar karışık ki Sanki Şener'i sevmiyorum gibi me geliyor sadece onun bana gösterdiği büyük ilgi karşısında tepkisiz kalamıyorum, seviyormuyum of  ne yapıyorum bilemiyorum.


  bir kaç gündür düğün alışverişi için Nalan hanım ,büyükannem, halam ben ve Nalan hanımın bir kaç akrabası koloni halinde çarşıyı alt üst ediyoruz.


Ne kadar da çok karışıyorlar saçlarımı yolup ellerine vereceğim, hayatımda sadece  dükkan ve mağazalarda gördüğüm ve hiç bir işime yaramayacak şeyleri beğenme mecburiyetim varmış gibi  beni almam için zorluyorlar.


Almak bir şey değil masrafından da vazgeçtim ya bir gün şunu almıştık hadi giy derlerse iğğ 
.
 Nalan Hanım ''kızım bana hanımlı konuşma anne dersen sevinirim'' dedi ''aslında bende sevinirim'' dedim  yanaklarım kızardı.


Düğün günümüzü Şener kararlaştırmış ilk duyduğumda çok kızdım  fakat benim doğum günümde düğün günüm olacağını duyunca  sevindim düşünceli magnet ne olacak,''bana magnet deme'' diyor ''magnet işte hep  yanımda yakınımda olmak istiyor.
                                     N.K
   

8 yorum:

 1. MAGNET HA. YAZACAM ÇEŞİTLİ MAGNETLERİ YARIN:))

  YanıtlaSil
 2. Ya ben hala bu düğünden yana değilim, Sevil'in kafası karışık, kalbi başkasına aitse evlenmesin bu kız.......öpüyorum güzel kızım...iki gündür bilgisayarım servisteydi yeni geldim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Annem hoşgeldin,
   evet akşam baktım sana yoktun ama deli oldum yorum yazamadım bir türlü neden hata verdi anlamadım!
   kocamannnnn öptümm

   Sil
 3. Zekice planlamış bak günü.İlerde doğum günüyle beraber kutlar yıldönümünü.Uyanık çakal:)Gerçi evleneceği de meçhul.Dedim ya sağlam bir final bekliyorum:)

  YanıtlaSil
 4. Kaçak gelin mi olacak Sevil yoksa yaaa :(

  YanıtlaSil