4 Eylül 2016 Pazar

Çocuk istismarı
Alt kat komşum bir istismarcıymış ve aylardır aranıyormuş , elleri kolları sallaya sallaya gezdiler aylarca, yaşlı diye güvenip evi kiraya veren ev sahibimle birlikte yatıyoruz korkudan .  
İnsan  saçı beyazlamış nur yüzlü yaşlı  yetmişine merdiven dayamış   gırtlak kanseri bir ihtiyarı gördüğünde ne düşünür , üstelik  her zaman çevredeki herkese çok yardımcı olan bir ihtiyar .
  Yaşlısın yaş kemale ermiş artık toprağa gireceksin nasıl bunu yapmayı düşünürsün?
 Bizim alt kata  mart sonları gibi taşındılar, o günden bu yana bana çok tuhaf geldi bu  adam ve  kadının  konuşmaları hareketleri  şurada yazmıştım daha öncede bir çok yazımda belirtmiştim, altından bir şey çıkacak bunlar normal gelmiyor diyordum ev sahibimide sık sık uyarıyordum çok samimi oldun abartma diye.
 -Yaşlı amcacık diyordu.
   Kadınlara çok tuhaf bir bakışı var yiyecek gibi bakıyor diyorum ev sahibim bana, senin kalbin kötü diyor adamcık hasta ,kanser o günah diyordu.  Bir şeyler olduğunu anlamıştımda bu kadarda değil,   beynim çorba oldu düşünmekten    meğerse istismarcıymış ve aranıyormuş:(

 Üstelik mart ayından bu yana  kesinleşmiş  cezası için aranıyormuş.    Cuma günü polisler gelip götürmüş ben işten eve geldiğimde henüz gitmişler hanımı ağlıyordu, baştan olayı bilmiyoruz tabii bize dedilerki  alkollüyken beni dövdü eşim ondan üç bin lira para cezası var fakiriz veremedik . Zaten ekmek vb. şeyler için bakkala gitmezler ya bana ya ev sahibine ya  başka bir komşuya devlet yaşlılık maaşlarını kesmiş . meğerse sebebi adreslerini bulabilmek için kesilmiş maaşları gidip buranın adresini vermiş maaş bağlansın diye. Yakayıda ele vermiş oldu.

  Akşam üstü ev sahibim geldi hadi gel biraz uğrayalım geçmiş olsuna dedi ,gittik ağlıyor zaten bahçe ortak olunca hep bahçede feryat figan ağlıyor gitti yiğidim diye.  neyse  ziyarete gittik, ya dedim geri al  madem  şikayetini 
- yok aldırmıyorlar dedi, oğullarından falan para istiyor telefonla,  telefonda ceza evinin içini anlatıyor oğluna telefonu kapayınca  sordum sen nerden biliyorsun bu kadar detaylı dedim   bir ara iftiradan yattı  5 ay kadar o zaman öğrendim  kızın biri  bunları 67 kişi içeriye attırdı  bee bee  yaptı tutuklattı dedi .
 bee bee ne dedim kız dilsiz ve sağır   el işaretiyle göstermiş hepsini  , iftira attılar adamımı içere aldılar ,
hastanelerde  her yerini traş ettiler çıplak  muayene ettiler  hep dedi ben şook tabii içime kurt düştü  eve çıktım, zaten  geçtiğimiz yıllarda bir olay olmuştu ve çok konuşulmuştu burada zanlıların hepsini hapse atmışlardı aklıma o  olay geldi bağlantısı olabilirmi diye. 
   googleye  '14 yaşındaki engelli kıza 'yazdım çıkan haberi okurken bir bakayım bizim amcanın adıda var içinde hemen ev sahibime götürdüm laptopu yazıyı  okuttum ona , gitmiş kadına söylemiş kuğu getirdi bana okuttu  yazıklar olsun demiş.
 Kadın savunmuş tabii eşini  iftira atıldı demiş  hiç tanımıyormuş o odun kesmiş onların yanında sadece . odun kesti diye içerimi alınır hiç bunun tahlili testi var,  yanlış çıkmış hepsi  diyormuş. Akşamda kız kendi kaşınmış demiş.  delireceğim
 Zaten adamın hareketleri bizi çok rahatsız ediyordu   kadına durmadan hakaretler ediyordu , hep küfürlü konuşmaları, hep bizi izliyordu, bahçeye müstehcen çıkıyordu   ev sahibine söylüyorum bak biz aynı bahçedeyiz sen çok bakıyorsun demekki diyordu, aklıma geldikçe çıldırıyorum  ev sahibinin torunları hep bahçede oynuyor oda onlara tahtadan  bir şeyler yapmaya çalışıyordu  ev sahibim aman ne iyi amca deyip duruyordu şimdi dua ediyor aman iyiki torunları  yalnız bırakmamışım diye . akşam  nette araştırma yaptım neler yapılabilir diye?

 Bir siteye rastladım yurt dışındaki suçlular için yapılmış bakmak isteyenlere adres ,     http://www.familywatchdog.us/ (pedofoli)Sübyancılık yüzünden hüküm giyenlerin haritasını  görebiliyorsun. aynı şey Türkiye!dede olsa keşke sayfayı Türkçeye çevirip istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. bence çok büyük bir caydırıcılığı olur  ne olacak  al kes sonra adını gizlesinler gözünü çizsinler resimlerde, kimse bilmesin sen normalmiş gibi bir hayata devam et.  yazık ettiğin hayat!
  Kimseye güvenemeyeceğiz!56 yorum:

 1. Ya bu kadar olur. Bugün rüyamda oğluma cinsel taciz uygulanmıştı ve uyandığımda hıçkırıklara boğuldum. Hala etkisindeyim. Aklıma hemen ensar vakfı başkanı koca ilahiyat profesörünün istismar ettiği çocuklar aklıma geldi yine ve çok ama çok üzüldüm o çocuklar adına. Kimseye güven yok kimseye. Allahım korusun bizi, evlatlarımızı. Bu yüzden çocuklarımı hicbir yere emanet edemiyorum. Evde yalnız kalmaları bile daha güvenilir zor zamanda. Allah bu sapiklari helak etsin inşallah. Hicbir çocuk zarar görmesin.Okurken tüylerim diken diken oldu. Kanım dondu. Terbiyesiz herif

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nasıl bir vicdan taşırlar anlamıyorum, başım çatlıyor başka şeyler düşünmeye çalışıyorum olmuyor hep aklımda , birde hanımı salacaklar onu o hasta diyormuş . çıldıracağım . Allah amellerinde boğsun onları.

   Sil
 2. Çok önemli bir konu Kuğu'm.Akrabalardan bile çıkıyor.Tarafımdan yaşanmış, fakat cezasını çekmiştir.
  Yaşla değil, sapıklıkla ilgisi var.Zaten saçma hareketler de yapmış.Karısı fark etmez mi?Aklı başında bir kadınsa zaten izin vermez eşine.Bir de korur kocasını sıkılmadan.Geçmiş olsun Kuğum.Allah uzak tutsun böylelerinden:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yaşla alakalı değil gerçekten sadece insan yaşlanınca aklı gelir sanardım ben hani Allahkorkusu
   çevre korkusu
   evladı olduğunda evladın ne anlama geldiğini bilir
   evlat acısı nedir bilir diye yaşlılara değer veriyoruz
   Sağol Ece ablacığım Bununla gelmiş geçmiş olsun inşAllah.

   Sil
 3. Offfff ki offff artık kimseye güvenilmeyecek bir dönemdeyiz , bunlara öyle bir ceza verilmeli ki ibreti alem olmalı hergün işlence çeke çeke günlerini geçirmeliler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cezalar caydırıcı gelmiyor sanırım yada cezayı aklına getirmiyorlar.
   Bende güven düzeyi şu anda o sıfır düzeyinde.

   Sil
 4. Allah cezasını versin pislik herifmiş. Hakikaten yaşla maşla ilgisi yok, Hac'ca gider yine yapar, sapık bunlar içlerinde var. Kendi öz kızına, bacısına da yapar. Bunları o malum yerinden asacaksın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç bu kadar korkmamıştım , Hacca gidecek tip yok zaten belli Din imandan anlamadığı ,bütün gün hanımıyla küfürlü konuşuyorlardı sanki bir dilmiş gibi bu küfür . Her şey beklenir bu tip insanlardan birde insanlarımızı bilinçlendirmek lazım .-/*

   Sil
 5. Aman Allah ım ....
  Hep uzaktan izleyip ah vah deriz içimiz yanar da yanar ama ...
  Yakında olup da hissedip de konduramamak bu kadarını ...
  Rabbim hepimizin kadın erkek genç yaşlı bebek farketmez korusun ...
  En büyük cezaları almadıkları sürece uslanmadan devam eder bunlar .... Bunun hastalığı ya da özürü olamaz ki .....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah korusun benide haberlerden izleyecektiniz az daha:(
   En kötüsü karşımızda okul var burası çıkmaz sokak kışa kadar yakalanmasa ! düşünmek bile istemiyorum. Hasta diye merhamet bekliyor!

   Sil
 6. okuyunca şok oldum. cezalarımız çok çok az :(
  inşallah bir dahada o iğrenç yüzünü görmezsiniz onların

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kadın daha alt katımızda oturuyor malesef.
   İnşallah çıkar buradan , burası onlara uygun değil.

   Sil
 7. Of Allahım ne biçim zamandayız, ne tuhaf insanlarla bir aradayız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Malesef birde o tuhafları öğrenemeyecektik bereket Devletimiz çok akıllı davranmış yada bunlar saf maaş kesilince adresi vermeseydler daha bulamazdılar:(

   Sil
 8. Bu tarz yazıları, haberleri okuyup dinledikçe insanın kimseye güvenmeye cesareti kalmıyor. Ve araştırınca bu gibilerin, insan demek istemiyorum, ne kadar çok olduğunu görüyoruz ve kanım donuyor. Böylelerini ifşa etmek, toplumdan dışlamak lazım, caydırmak için ne gerekiyorsa yapmalı ki bir daha denemeye dahi cürret edemesinler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk gün ev sahibimle kimseye söylemedik olayı zaten herkes duymuştu o ama onlardan biri bizim alt katta olduğunu bilmiyorduk. ertesi günü söyledik akrabalara falan birde çıkar falan hapisten çünkü kanserim deyip rapor alacakmış , hasta diye acıyacağım da o küçücük çocuklara acımayacak :(

   Sil
 9. Bir eğitimci olarak istismarcıların, tacizcilerin, sapkın ve psikopatların gereken cezayı aldığına inanmıyorum. Bunun için çok üzülüyorum. Sonra "tacizcisini öldüren kız" "tecavüzcüsünü vuran kadın" yıllarca hapis yatıyor. Arkadaşım şikayet edilmiş devlet olarak gereken önlemi almak senin sorumluluğun. Madem bir "adalet" var yerine getirilmeli. Herkes kendi adaletini sağlamaya başlarsa üzgünüm ki kimse buna müdahale edemez. Taciz eden insanlara bile uzaklaştırma cezası almak için uğraşmak gerekiyor. O yüzden kendini güvende tutacak adaletini bekleyeceksin. İş buralara geliyor.Yazık. Böylesini hadım edeceksin. Kimse de gık çıkarmasın. Bunun bir kere yanlış anlaşılması olur 10 kere değil. Alınan ceza belli. Kusura bakmasınlar. Asın öldürün demediğimize şükretsinler. Eğitimci olduğum için ona dilim varmıyor. Gereken yöntem hadım. Gerek kimyasal gerek fiziksel. Acımak yok. Ufacık çocuklarımızın tüm bir geleceğinden bahsediyoruz. Çocuk o aklına gelmez diyoruz ama öyle olmuyor. Birebir konuşmalarda öğrencilerin nasıl ağladığını bizzat görüyoruz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hadım edilecek böyleleri , bu yaşta halen o küçük çocuğa ,off aklıma geldikçe sinirlerim zıplıyor birde ilk taşındıklarında yemek falan götürüyordum evlerine giriyordum.

   Sil
 10. Hayretler içerisinde okudum. Rabbim korumuş sizi bu insanlardan. Hayır eşi de bu olayı saklıyor. Yazıklar olsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sakladılar hemde nasıl safa bağladılar bizi birde gülerek anlatıyorlardı ben alkol aldım vurdum vurdum sonra hapse attılar kelime bu düşündükçe korku filmindeyim sanki.

   Sil
  2. Allah kimseyi böyle komşularla sınamasın

   Sil
 11. okurken tüylerim diken diken oldu inşallah bu site Türkiye de de kurulur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşalalh akşam çok araştırdım bu suçlu deşifre etme haritası çok hoşuma gitti bilecek herkes.

   Sil
 12. Allah bizi kötü insanlardan korusun. Gözü dönmüş varlıklar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin , hep derim sen ne kadar iyi olursan ol kötüye denk gelmeye gör.

   Sil
 13. vah vah burnumuzun dibinde neler oluyor da haberimiz yok kim bilir kimlere günaydın diyip, kimleri komşu ediniyoruz.. neyse ki iç güdülerin iyiymiş senin baştan beri. yurtdışndaki o olay harikaymış keşke buralarda da olsa.. of ya ne çok fırın ekmek var yememiz gereken ülkecek deliricem. bizden bi yol olacak mı acaba...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilmiyoruz işte birde sempatik güler yüzlü gibi görününce
   Yurt dışındaki olay süper.
   Olur olur şunları hadım etsek yeter.

   Sil
 14. Çok geçmiş olsun kuğu,zaten yaşlılardan sakınacaksın,gözleri dönmüş olur,pis sapıklar.Genç erkeklerden çok yaşlıların bakışlarından iğrenirim hep,Kapını bacanı iyi kilitle,usta musta,satıcı matıcı kapı açma.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol canım, Allah razı olsun.
   Paranoyak oldun Wc giderken bile tüm ışıkları açıyorum ev şato gibi parlıyor ışıklardan, Bakışları beni çok rahatsız ediyordu. Kimseye açmam zaten:(

   Sil
 15. Bir insan gerçekten pislik olunca yaşı, ırkı, siması hiç farketmiyor. Allah hepimize yardım etsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin , boşuna demiyorlar akıl yaşta değil başta.

   Sil
 16. Şaşkınlık içerisinde okudum yazıyı. Böyle insanlar aramızda elini kolunu sallaya sallaya rahatlıkla geziyor. Çok ürkütücü bir durum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya ben ! inanki gerilim filmi izliyorum sanki birde aklıma geliyor , insan savunmasız zamanları oluyor bizim evlerimiz eski ermeni evlerinden ,uyuyoruz sonuçta adam kapı açmayı biliyordu zağar:( Şu an kendi kendimi öyle bir korkuttum ki anlatamam:(

   Sil
 17. Sevgili siyah kuğu, yazın için çok teşekkürler. Bu gibi durumlarda susmamak gerek, aksine o yavrulara ses olmak gerek.
  İster genç ister yaşlı bu tür insanların aklı tek bir yere calısıyor ve baktığın zaman yaşlılar daha fazladır. - Beyinsiz ve güya korkusuz oldukları için- ki zaten çocuk istismarı ve tecavüz vakalarında ceza olayı da karışık- bi bakıyorsun cezaevinde bi bakıyorsun dışarda. Halbuki daha titiz olmaları lazım. Emeğine sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Baştan paylaşmaya korktum ancak o yapmaya korkmuyor biz söylemeye korkuyoruz!
   İçinde var belkide tek olayı bu değil:(
   Çıkmaz inşAllah:(

   Sil
 18. Aman Allahım'ım evlerden ırak, çok geçmiş olsun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, aynen evlerden ırak...

   Sil
 19. Çok geçmiş olsun, çok kötü bir olay. İyi ki yazdın, iyiki anlattın. Düşünüyorum da cezalar caydırıcı değil diyoruz da bu kanı bozuklara ne ceza verirsen ver caydırı olmaz herhalde çünkü bunlar böyle kanı bozuk. İnsanlık suçu bu olanlar, insanlığın suçu. Onu orada 5 ay yatırıp çıkaranların suçu ne bileyim diyecek öyle çok şey var ama kelimeler kifayetsiz kalıyor bir noktada. Allah var diye teselli oluyorum, Allah var, görüyor ve gün gelecek zalimler cezasını bulacak diyorum. Adaletin sıfır olduğu bir ülke de hatta dünyada aklıma güvenecek bir yaratıcıdan başka bir şey gelmiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aklımdan çıkmıyor ki, tuhaf tuhaf rüyalar görmeye başladım.
   Hiç aklımıza gelmemiş olmasına kızıyorum , ev sahibim torunlarını bahçede bırakıp yemek kapamaya gitse tamam işte saniyelik fırsat çocuk yok ortada:(
   Umarım cezasını çeker ve hiç çıkamaz oradan.

   Sil
  2. Umarım, çevremizde kim bilir daha bizim fark etmediğimiz neler neler daha yaşanıyor da göremiyoruz, duyamıyoruz. Artık çıkamayacağını düşünüyorum, hiç yoktan umuyorum.

   Sil
 20. Hiç kimseye güvenemiyorsun. Özellikle de insanların dış görünüşüne aldanmamak gerekiyor. Altından her türlü şey çıkabiliyor. iyi ki böyle bir paylaşımda bulunmuşsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Artık hiç güvenim kalmadı bu kadar nedir anlamıyorum midem kaldırmıyor.
   Üzgünüm gerçekten çok üzgünüm.

   Sil
 21. Nasıl kızgınım şu an bunlar da yaş filan fark etmiyor sapıksa her yaşta sapık işte............
  Daha da kızgın olduğum etrafın yaşlı adam ,hasta adam, namazın da niyazın da ya iyi de karakteri ne onu bilen yok.
  bir kaç yıl önce bizim mahallede olmuştu şahsen tanımıyorum ama pislik kendi çocuklarıyla aynı yaşta ki çocuklara kötü şeyler yapmış hapiste şimdi hiç çıkamaz inş. eşi çocuklarını alıp köyüne kaçmış boşanmış diye duydum .
  Hastalıksa tedavisi edilsin inş adamı yaşından ötürü salıvermezler:(((( Dikkat edin kuğum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç farketmiyor ablam adam ölmeye uğraşıyor hala derdi ne baksana hareketlerinden çok rahatsızlık duymaya başlamıştım zaten.
   Umarım bunlarda bir an önce buradan giderler . ev sahibimdede kabahat polisler geliyor arama yapıyor kaç defa insan bir sorar evladım bunun suçu ne ben ev sahibiyim der.
   Gerekirse gider karakola danışır . benden bekliyorlar hep sonrada kuğu öğrendi.
   Şimdi korkuyorumda adam bana çıkınca sen niye gidip araştırdın diye zarar vermesin:(

   Sil
  2. Allah korusun canım.serbest kalan örnekler de çok niyetim seni korkutmak değil ama dikkatte olmak da fayda var. evsahibin bunun önlemini alması lazım kuzum.

   Sil
  3. Gerekirse ben taşınırım ablam korkuyorum inanki psikolojim bozuldu. nasıl nasıl diye düşünmekten.

   Sil
 22. Memlekette sapık çok ama en büyük tehlike çocukların üzerinde. Bunlar için ne tedavi ne de cezalar yeterli.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O kadar çok ki birde kadınlar buna engel olacak sen sapık bir insanı sırf sana bakıyor diye kollayamazsın. haksızmıyım sizce?

   Sil
 23. Dün okudum ama yorum yazamadan çıkmak durumundaydım. Şok içindeydim. Halen şaşkınım ama sürekli insanlardan şunu duyar olduk. Aslında bizim orada da... diye devam eden cümleler, buradan şunu anlayorum ki çok fazllar, sebebi yeterince ceza almayışları, engelli birilerine, çocuklara daha çok musallat oluyorlar, ses çıkartamaz, üstü kapalı kalır gibisinden, iğrenç ötesi. Keza Malum Vakıfta onca erkek öğrenciye tecavüz ediliyor ve ÜSTÜ kapatılıyor, Oysa yer yerinden oynaması ve tüm Türkiye'nin ayağa kalkması gerekirdi..Bunların hepsi bizim insanımız kusura bakmasın ama "Boş vakti,çok olup" yapacak insanı yardım vs. bulamayıp, sapıklığa saran insanlar var. Söyleyince de işte siz kötü oluyorsunuz. Sen kötü düşünüyorsun demiş ya ilkin evsahibi. Onun gibi, siz ifade edip doğruları söylediğinizde sürekli kötü insan damgası yiyorsunuz. Bunlara isyanım büyük.... Söylenecek çok söz var aslına. Doğru ve yanlışı idrak edecek zihin, vicdan, merhamet ve öngürüye ihtiyaç var bu zamanda. Artık daha fazla böyle iğrenç vakaları duymamak dileği ve duasıyla...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah toplumumuz bilinçlenir, Küçük, büyük , yaşlı demiyorlar artık bu nasıl bir vicdandır anlamıyorum ve halen kendilerini haklı çıkarma çabasındalar.
   Birlik olmalıyız ancak aileler bunu ya gizliyor yada kendi çocuklarını suçluyorlar , hatta çevre bile bir süre sonra şort giymişti , kısa giymişti demeye başlıyor oysaki çıplakta gezse o onun en doğal hakkı kimsenin ona dokunmaya hakkı yok.

   Sil
 24. ÇOCUK İSTİSMARI ZATEN TOPLUMSAL TRAVMA YARATAN BİR DEHŞETKEN bir de hasbelkader tanıdığın biri olması seni nasıl sarsmıştır tahmin edebiliyorum. Diyecek birşey de bulamıyorum. yaaaa kuzum seni de ne cins şeyler buluyor yaaa.Geçmiş olsun. Bozma moralini. Ben de bloğumdaki şu saçma " robot değilim doğrulaması"nı kaldıramadığımı .uğraşıp beceremediğimi yazıp nasıl yapacağımı sormak için gelmiştim.Biliyorsan yazar mısın. Ayarlardan Yayınlar, yorumlar ve paylaşım ayarlarına girdim ama "Kelime doğrulamasını göster ?
  Hayır"kapalı zaten başka ayar da yok :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vallahi bende anlamadım abla ben biraz tuhafım sanırım üzerimde tuhaflık mıknatısı var üzerimde hep beni bulur bu tür şeyler. Dur geliyorum sana bakarız şimdi :)

   Sil
 25. Off off offf :( Yazacak kelime bulamıyorum böyle şeyleri okuyunca :(((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çevreden duyardım etkilenirdim ama olayın içinde olmak çok tuhafmış birde o yavruyu düşünemiyorum bile ne haldedir:(

   Sil
 26. Adam kötü ötesi, karısı da ondan beter neredeyse, inanılır gibi değil. Aman aman, Allah korusun çocuklarımızı.

  YanıtlaSil