4 Mart 2012 Pazar

Yorgunmusun


13 yorum:

 1. Acılarım artık valize sığmaz oldu :( Bundan sonra hayallerimle yaşamak en güzeli... Yüreğine sağlık siyahkuğu. Sevgiyle kal. U/mutlu kal.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bazen hayallerle yaşamak daha kolay ,iyi akşamlar.

   Sil
 2. Yıllar değil herkes gibi yaşadıklarım yordu siyahkuğucum:(((çok beğendim bu şiirini, eline sağlık canım, sevgilerimle..Bücürük yorganımın altına girmiş uyuyor bir görsen:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ah ablam ya
   keşke resim çekseydin japonlar gibi fotoğraf makinasıyla uyuyacağız gerçi benim henüz yok ben telefonla fotoğraf çekeceğim diye:))

   Sil
  2. abla çok yorgun hissediyor insan bazen kendini!

   Sil
 3. Okudum hüzünlendim seni yıllarmı yordu yaşadıklarınmı yıllarda yaşadıklarımda yüreğine sağlık sevgiler canıma

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :( hüzünlenme abla gül hep gerçi hep gülersek demekki uçmuşuz:))) iyi akşamlar öptüm.

   Sil
 4. Benim başıma gelmez sandıklarım başıma geldiğinde, inanamazken, alışmaya katlannmaya çalışırken, alıştığım şeylere hayret ederken ,doğrulmaya çalışırken çok yorulduğumu çok kez farkettim, farkediyorum. Hangi durakta bıraktık kayıpları hatırlamıyorum.
  Yüreğine sağlık yine çok güzel.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hangi duraklarda bırakmak zorunda kaldık kapılar üstüne kapanırken biz onlara camdan baktık uzaklaşırken duraktan sadece baktık bakabildik:( sağol canım.

   Sil
 5. saymaktan vazgeçecek kadar çok oldu herşey, yğzğmdek gördüklerine rağmen gönlüm yaşama bülbül.. hayallerim bastonum ama gerçekler sürüyor olsam da beni taşıyan ayaklarım ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. öyle zamanlar oluyorki ayakların vardır ama hisssetmezsin kalkıp bir adım atsan çıkacaksın ama kalkamazsın sanki yere çakılmışsındır kendini on tonmuş gibi hissedersin.

   Sil
  2. işte o anda tutunacaksın umut kuşuna seni koyacak kelebek kanadına..

   Sil
  3. zaten umutlar ,hayaller olmasa hep somurtkan olurduk ,sevgiler:))

   Sil