28 Ocak 2015 Çarşamba

Hıı?


 Hiç hayal etmedim, kaloriferli bir evde oturup, kendime ait bir odayı, yada aşık olmayı , sırılsıklam sevmeyi, sevilmeyi... doğrusunu istersen etmedim değil, edemedim ... 
 İnsan  bildiği, gördüğü şeyi hayal eder, değilmi ama haksizmiyim! 

13 yorum:

 1. öyle deme kuğum yaaa inşaallah hayal edeceğin günler gelecek ve hatta bakmışsın o hayal ettiklerin gerçek olacak inşaallah :)

  YanıtlaSil
 2. hayal edilmeyen hic bir sey gercege donemez hayal etmek demek dua etmek demek dua etmek demek Allah'in izniyle bir gun gerceklesicek demek kugum benim Einstein bey ne demis : "mantık sizi A noktasından B noktasına götürür.Hayal gücü ise her yere " cunki kugum Allah nasip etmeyeceği bir şeyi hayal ettirmez onun icin isin basi hayal etmekten gecer sonra dua sonra eylem, ve harekete gecmek harekette bereket var demisler kugum hayal et bence... yeter mi bu kadar yoksa devam edeyim mi ?? ;) :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sen hep yaz:))spor yapıyorum oda haraket:)) bilmiyorum senin kadar umutlu değilim sanırım...

   Sil
 3. Bence hemen şimdi çağır başmeleklerden birini güleryüzle. bütün içtenliğinle bütün hayal ettiklerini iste, hiç çekinmeden sırala. Dene bak ben herzaman hissediyorum yanımda olduklarını. Bir de pozitif düşünce = pozitif enerji. Bu da bilimsel bir gerçek.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bütün melekleri çağırdım :) gelmelerini bekliyorum, sizce karanlıktamı beklemeliyim ,aydınlıktamı?...

   Sil
 4. Not yazıldığına göre düşünülmüş demektir:) kasma dünyanın en güzel şeyi bu hayal et ve yaşa.

  YanıtlaSil
 5. Bir şeyi hayal etmekle yarı yarıya olmuş bil demektir demişti bir gün bir dost,hayal edip istemeyi yani dua etmeyi dilimizden bırakmayalım,sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol canım bir gün olursa çok sevineceğim sevgilerimle.opuyorum.

   Sil
 6. Eğer bu yazdıkların seni yansıtıyorsa, vaktini boşa heba ediyorsun :( yaşın ilerleyince çok pişman olursun. İmza: Tecrübe :)

  YanıtlaSil