6 Nisan 2014 Pazar

bilemedimölümmüş gidişin bilemedim sanasenden çok değer verdiğim için özür dilerimsevgiyi bilmezmişsinyüreğinde yer bulmaya çalıştığım için özür dilerimoyuncağındımçok çabuk kırıldığım için özür dilerimsenidekendim gibi sandığım için özür dilerimher limana sığınılmazmışbilemediğim için özür dilerimben senin gibi sana ihanet etmeden  susup köşeme çekildiğim için özür dilerimelveda bile demeden çekip gitmenehiç bir şey olmamışçasına kahkahalarınaseyirci kaldığım için özür dilerim  zamana bırakalım dediğindeseni zamanla bırakırım demek istediğini anlayamadığım için              özür dilerim  4 yorum:

 1. Merhabalar.

  Blog faaliyetime ara vermiştim. Fırsatını bulduğum zaman şöyle paylaşılan blog sayfalarına arada bir bir göz atıp çıkıyordum. Blog sayfanızda paylaştığınız satırlara gözüm takıldı ve tamamını okuma fırsatı buldum. Ben de Osman Hulusi Darendevi'nin bir beytini yorum olarak paylaştım.

  Bu derd-i aşk-ı mey-i aşk ile nalan olmayan bilmez
  Derunum halini derd ile giryan olmayan bilmez.

  Selam ve dualarımla birlikte Allah'a emanet olun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldniz hocam bende eskisi kadar aktif değilim, en basitinden gidip okusamda yorum yapmıyorum kendime saklıyorum düşüncelerimi. hocam beyit harika. selam ve dualarımla.

   Sil
 2. Merhaba :)
  Okurken gözlerim doldu...
  Yüreğinize sağlık..
  Sevgiler

  YanıtlaSil